Logitech Wireless Combo MK520 920-002620

Set klávesnica + myš Logitech MK520. Klávesnica má zaoblený desing s nízkym profilom. Tiché a mäkko zaoblené klávesy zaisťujú správnu polohu prstov a uľahčujú ich kĺzanie z...
Doprava 3,9 €,Do 3 dní
Doporučená ponuka HENRY - ITSK

Do 3 dní • 1 variant3,9 €100 % • 4 171 recenziíĎalšie informácie

Rozhranie
USB

• Dobrá klavesnica
    • Výhodná cena
    • Myš mi nesedí do ruky

Za tie peniaze dobré combo. Akurát mám väčšie ruky a myš mi príde úzka/malá a preto mi nesedí do ruky. Pre ľudí s menšími rukami by bola možno fajn.

• , zakúpené v Mironetcz.sk

• Dobry dizajn.
    • Kavalita prevedenia stlacania klaves vyrazne horsia ako u rovnako vyzerajuceho modelu K800, ktory ma naviac podsvietenie. Zjavne teda ma naviac aj lepsiu konstrukciu.

Myska ziaden zazrak, ale za tu cenu by som nic specialne neocakaval. V podstate mi slo len o kvalitnu klavesnicu.

• , zakúpené v OKAY.sk

• +Kvalitné spracovanie
    • +Výborný dosah
    • +Myš padne výborne do ruky
    • +Klávesy sa dobre stláčajú
    • +Výborná výdrž na batérie
    • -Spodná časť klávesnice je biela
    • -Iba CZ verzia

S produktom som veľmi spokojný a odporúčam...

Rozhranie
USB

Set klávesnica + myš Logitech MK520.

Klávesnica má zaoblený desing s nízkym profilom.

Tiché a mäkko zaoblené klávesy zaisťujú správnu polohu prstov a uľahčujú ich kĺzanie z jednej klávesy na inú.

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Dobrá klavesnica
    • Výhodná cena
    • Myš mi nesedí do ruky

• Po relatívne krátkom čase sa ošúchajú písmená na klávesoch. Očakával by som trvanlivejšie označenie kláves.

dobrá klávesnica aj myš, veľmi veľká výdrž baterie, rok a pol klávesnica min rok myš. Negatíva - malá výdrž označenia písmen.

• , zakúpené v Mironetcz.sk

• +Klávesy sa dobre stláčajú
    • +Výborná výdrž na batérie
    • -Spodná časť klávesnice je biela
    • -Iba CZ verzia

S produktom som veľmi spokojný a odporúčam...

• , zakúpené v Andrea Shop

• nizkoprofilove klavesy
    • dlha zivotnost baterii(v robote pouzivam rok a pol bez vymeny baterii)
    • - casom trosku hlucnejsia(ak sa casto do nej silnejsie buchne :D )
    • / SK verzia nedostupna

silny zvyk

• , zakúpené v Alza.sk

• vysielas nevytrca
    • myska sadne do ruky
    • klavesnica ma nizky zdvih
    • tlacitka su cosi mensie
    • medzi medzernikom a pravym ctrl nie je tlacitko kontextove menu

klasicky z ergonomickeho pohladu vyborny produkt od logitechu

• rýchle nadviazanie spojenia po zapnutí
    • funguje aj v biose
    • ergonómia kláves a myši
    • presná myš
    • možnosť vypnutia kláv. aj myši
    • ak set nemá priamu viditeľnosť na prijímač, tak je spojenie zlé už aj okolo 1,5m-vyriešil som to usb predlžovákom, odvtedy pokoj
    • ten priesvitný plastový rámik okolo klávesnice by som zahodil, je dosť ostrý takže pri držaní sa občas zaborí do ruky

Za takú cenu, a to, že je to wifi, som čakal 100% funkčnosť, a nie že budem musieť zháňať nejaký predlžovák. Aj keď je jeho cena zanedbateľná, je to zbytočná komplikácia ak o tom vopred neviete.
    Potom však aj na 3m všetko funguje. Neviem kto by chcel používať PC na ďalej ako 4-5m, takže škoda že sa inžineri nezamerali na silu spojenia na krátku vzdialenosť v sťaženej viditeľnosti, namiesto 15m dosahu.
    Nič to, každopádne opomenúc toto faux pas som so setom spokojný. Aj pri hrách sú odozvy super.

• , zakúpené v Alza.sk

• výborný povrch kláves
    • SK klávesnica
    • ideálny sklon pre písanie
    • dobré umiestnenie kláves - del, ins, end, čípky a pod.
    • šikovné rýchle klávesy
    • nie je indikátor zapnutia NUM LOCK
    • nie sú klávesy na nastavovanie jasu obrazovky - aspoň som ich zatiaľ nenašla

Veľmi dobrá klávesnica za primeranú cenu. Klávesy sú oblé, takže sú príjemné na dotyk a dobre sa na nej píše aj tým, ktorí používajú na písanie všetkých 10 prstov :-), t.j. rýchlo s naučenými automatickými pohybmi.

• , zakúpené v HEJ.sk

• jednoduchost obsluhy, maly usb prijmac ktory mam stale v notebooku zapojeny. Kalvesnica sa jednoducho vypina a pri zapnuti ihned spolupracuje s NB.
    • Myska je po bokoch gumenna - dobre sa to drzi a pohodolne na dotyk. Dostatocne citliva a zatial som nepozoroval chyby v pohybe kurzora
    • klavesnica - chybaju stavove diody zapnutia caps, num
    • a skoda ze nebola so slovenskymi znakmi

Vedel som co si vyberam takze aj pripomienky su len upozornenim na to co treba brat do uvahy. Paci sa mi jednoduchost obsluhy, maly usb prijmac ktory mam stale v notebooku zapojeny. Kalvesnica sa jednoducho vypina a pri zapnuti ihned spolupracuje s NB.
    Myska je po bokoch gumenna - dobre sa to drzi a pohodolne na dotyk. Dostatocne citliva a zatial som nepozoroval chyby v pohybe kurzora. Minus je ze klavesnici chybaju stavove diody zapnutia caps, num a skoda ze nebola so slovenskymi znakmi. Odporucam kazdemu aj na dennodenne pouzivanie.

• , zakúpené v HEJ.sk

• vsetko prebiehalo v pohode a rýchlo

som spokojný nemal som zatial žiadny problém